Efektywna transformacja

 

 

Z pewnością nie raz i nie dwa słyszałeś już o prawie przyciągania, o książce i filmie ‘Sekret’, o historiach sukcesu ludzi świadomie korzystających z tego prawa, a także o słowach krytyki jakie padają ze strony osób, które najczęściej po prostu nie potrafią go stosować w praktyce.

Wzmianki o zasadach działania prawa przyciągania można napotkać już w skryptach starożytnego Hindu, a obecnie zaczyna to także tłumaczyć nauka. Podejście do tematu uległo znaczącej zmianie, jednak za kulisami kryje się cały czas ta sama prosta zasada – wszystko jest złożone z cząsteczek energii wibrującej na różnych częstotliwościach. To, co pojawia się w twoim życiu to nic innego jak lustrzane odbicie twojej energii. Kiedy wibrujesz szczęściem, przyciągasz jeszcze więcej szczęścia, kiedy wibrujesz obfitością, przyciągasz jeszcze więcej obfitości…

Każdy człowiek, świadomy lub nie, chcąc nie chcąc cały czas korzysta z tego prawa gdyż, na poziomie energii niosącej informację w postaci konkretnej częstotliwości, jest częścią tej niezwykłej kompozycji jaką tworzymy wspólnie jako kolektyw. Zasada jest bardzo prosta – ‘Podobne przyciąga podobne’. To, co napotykasz i doświadczasz w swoim życiu nie jest przypadkiem ani zbiegiem okoliczności. To rzeczywistość wibrująca na takiej samej częstotliwości jak ta, którą generujesz.

Częścią całego procesu manifestacji jest wykorzystanie potencjału energetycznego myśli poprzez wprowadzenie do umysłu nowych wzorców, które zamiast doprowadzać do zapętlania się w przestrzeni mentalnej i wytracania tym samym swojej własnej energii na generowanie tego, czego nie chcesz, harmonijnie zaczynają płynąć w kierunku przez ciebie pożądanym.

Manifestacja rzeczywistości, lub raczej dostrajanie się do niej to proces którego elementem jest wykorzystywanie pełnego potencjału myśli. By zacząć go wykorzystywać efektywniej zwróć uwagę na te trzy rzeczy:

KLAROWNOŚĆ

Większość istotek zapytana o to, czego chcą od życia rzuca w odpowiedzi ogólniki typu ‘Chcę być szczęśliwy’, samemu nie do końca rozumiejąc, co kryje się za pojęciem SZCZĘŚCIA. Bardzo ważne jest, byś dokładnie określał to, czego pragniesz doświadczać.

Prawo Przyciągania działa wtedy, gdy czujesz efekt końcowy tego, czego pragniesz.

– Joe Vitale

Poświęć więc trochę swojego cennego czasu, i zamiast myśleć o tym, co było, co będzie (bazując swoje postrzeganie na obecnej sytuacji), zastanów się czego tak naprawdę chcesz. Przyjrzyj się różnym płaszczyznom swojego życia. Rodzina, kariera, rozwój wielowymiarowy,… jak dokładnie chcesz by to wszystko wyglądało?

Na początek wyznacz sobie jakiś prosty cel, tak by przekonać się jak bardzo to działa. To sprawi, że zwiększysz swoją wibrację co następnie przełoży się na łatwość manifestowania bardziej złożonych pragnień.

ZAPISZ TO!

Badania naukowe potwierdzają, że ludzie który zapisują swoje cele realizuję ją o 33% częściej, niż ludzie którzy pozostawiają swoje zamierzenia jedynie na planie myśli. To takie proste, i szczerze przez długo wydawało mi się zbyt oczywiste by mogło działać, jednak w praktyce przekonuję się każdego dnia o ile więcej udaje mi się zamanifestować, kiedy przeleję to na papier.

Nic nie tracisz. Spróbuj zacząć zapisywać sobie swoje priorytety na liście czy też w kalendarzu, za każdym razem czując jak bardzo skreślanie każdej kolejnej pozycji przynosi natychmiastowy skok wibracji, wypełniając cię wdzięcznością, a tym samym dostrajając cię do kolejnych rzeczy, za które będziesz mógł być wdzięczny, a prawdopodobieństwo większe o 33% to naprawdę dużo…

WDZIĘCZNOŚĆ

Ta wibracja zdecydowanie zasługuje na osobny punkt. Najszybszym sposobem przeprogramowania się na obfitość nie jest wcale chcenie jeszcze więcej obfitości, a docenienie obfitości która już jest, a by z kolei zacząć ją zauważać na każdym kroku, potrzebna jest wdzięczność. Zapewniam Cię, są miliony rzeczy za które możesz być wdzięczny, wystarczy że zaczniesz je zauważać i się na nich

Spróbuj zamanifestować coś małego, za co będziesz mógł być wdzięczny. Kiedy to się już zmaterializuje ciesz się tym, nawet jeżeli będzie to czyjś uśmiech, synchroniczność, czy inna prosta i przyziemna rzecz to postaraj się poczuć tą wdzięczność całym sobą, tym samym generując wibrację wdzięczności za swoją manifestację, co tym samym sprawi, że zaczniesz przyciągać jeszcze więcej manifestacji za które będziesz mógł być wdzięczny.

Tak, to wszystko to bardzo proste, można by wręcz rzec, że błahe sprawy, jednak by móc zbudować coś solidnego potrzebny jest też solidny fundament którego częścią są te trzy proste nawyki które możesz w sobie wyrobić poprzez wgranie nowego wzorca, lub też systematyczność. To nic nie kosztuje, no poza odrobiną twojej uważności która de facto i tak pozostaje w twoim własnym polu, a to co się zmienia to aż poziom częstotliwości na której wibrujesz. Przekonaj się sam. Jakość doświadczenia jakie masz tu, na planie ziemskim jest tego warta, a zależy tylko od ciebie.