Efektywna transformacja

Zmień te 3 elementy i zacznij przyciągać pieniądze

Autor

Zmień te 3 elementy i zacznij przyciągać pieniądze

Co zmienić w swoim postrzeganiu rzeczywistości, aby w życiu zaczęło pojawiać się więcej pieniędzy?

Oczywiście prawdą jest, że pieniądze same w sobie nie dają szczęścia. Szczęście to stan duszy, szczęście jest czymś niematerialnym. Pieniądze dają jednak poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, dzięki nim mamy możliwości rozwoju oraz możliwość spełniania marzeń: wymiany energii na doświadczenia, które chce się w swoim życiu przeżyć.

3 kroki do obfitości finansowej

Zwróć uwagę na poniższe kwestie:

Kiedy za bardzo chcesz – odstraszasz.

  • Nadmierne chcenie pieniędzy. Jest ono tożsame z poczuciem braku – pieniądze czują wówczas energie desperacji, a kiedy ktoś nam się za bardzo narzuca to przecież od takiej osoby uciekamy. Zwróć uwagę na Twoją relację z pieniądzem: czy nie za bardzo się narzucasz? Kiedy za bardzo chcesz – odstraszasz. Przekieruj swoja uważność – zidentyfikuj co znaczą dla Ciebie pieniądze. Czy jest to kwestia pewności siebie, budowania autorytetu czy może bezpieczeństwa? Zastanów się jak możesz dostarczyć sobie takiej wartości w inny sposób – dzięki temu przestaniesz być w energii nadmiernego chcenia.

Spójrz na pieniądze jako na formę reprezentacji energii…

  • Spójrz na pieniądze jako na formę reprezentacji energii a nie jako na coś namacalnego. Energia ma to do siebie, że jest cały czas w ruchu, dookoła krąży jej wiele. Twoim zadaniem jest tę energię do siebie zaprosić.

Jeśli zaczniesz postrzegać energię jaką dajesz światu jako wartość – świat również to dostrzeże!

  • Zastanów się: jaki rodzaj swojej energii postrzegasz jako wartość? W momencie, kiedy coś tworzysz, nadajesz temu wartość. Czy jako wartość postrzegasz czas poświęcony na pracę, Twoje pomysły czy może zaangażowanie lub pomoc? Postrzegaj jako wartość to co dajesz światu, dostrzeż wartość w tym co lubisz robić. Jeśli zaczniesz postrzegać energię jaką dajesz światu jako wartość – świat również to dostrzeże! W naturalnej konsekwencji w Twoim życiu pojawiać się zacznie zaś więcej pieniędzy.

 

Powiązane posty