#ALCHEMIA

Nie popełniaj tego błędu przy afirmacji

Autor

Afirmacje i najczęściej popełniany błąd.

Afirmacje – utrwalanie pożądanego stanu. Nie afirmuj w czasie przyszłym! To oddala od tego czego chcesz osiągnąć w życiu. Stosuj czas teraźniejszy.

Słowa, zdania – język, który rozumie mózg, na poziomie głowy afirmacje przyniosą efekt, w długim okresie. Afirmacje są mało efektywnym narzędziem, jeśli chodzi o kreowanie swojej rzeczywistości.

Podświadomość obejmuje całe ciało. Ciało rozumie tylko czucie. Podświadomość sprawdza czy to co afirmujemy jest zgodne z tym co widzimy. Jeśli afirmujemy coś niezgodnego może pojawić się frustracja.

Jeśli pracujesz z afirmacjami a one nie przynoszą zamierzonego skutku potraktuj to jako kompas, mówiący o tym, że gdzieś na głębszym poziomie Ciebie jest blokada, która uniemożliwia Ci przybliżenie się do pożądanego stanu istnienia.

Problem z czuciem – zablokowane odczuwanie, wyparta złość czy wstyd.

Żeby umieć widzieć wysoko wibracyjne emocje musimy być otwarci na odczuwanie tych nisko wibracyjnych.

Alternatywa dla afirmacji to inkantacja, czyli wydanie podświadomości jasnego, klarownego komunikatu – powiedzenie podświadomości co ma dla Ciebie zrealizować. Przekraczanie analitycznego umysłu – kiedy wydaje się polecenie w głowie umysł nie ma możliwości, aby ocenić, czy coś jest Prawdą czy nie. Samo polecenie to wyrażenie wolnej woli. Wydawaj dyspozycje swojej podświadomości.

Powiązane posty