Efektywna transformacja

Zmień przekonania i doświadcz zmian w życiu

Autor

Zmień przekonania i doświadcz zmian w życiu.

Przekonania to niezwykle istotny element naszego życia, który ciągle wpływa na nasze ziemskie doświadczenie. W Twojej podświadomości znajdują się nieuświadomione wzorce i przekonania – one cały czas oddziałują na Twoje życie.

Na naszą wibrację składają się 3 elementy – Twoje odczucia, zachowania jak również świadome i nieświadome myśli. Dlatego tak istotne są myśli nieświadome. Bowiem każda myśl – czy to świadoma czy nieświadoma – jest formą energii. Te myśli, których nie jesteś świadomym, cały czas wpływają na to czego doświadczasz w swojej codzienności.

…każda myśl – czy to świadoma czy nieświadoma – jest formą energii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są Twoje nieuświadomione myśli i przekonania po prostu rozejrzyj się dookoła, po swoim życiu. Każde nieuświadomione przekonanie odbija się na Twoim doświadczeniu – w aspektach takich jak praca, związki, relacje z innymi ludźmi. 100% tego co widzisz w swoim życiu to odbicie Twoich nieuświadomionych przekonań. Dopiero w momencie, kiedy wchodzisz w energię Prawdy i bierzesz odpowiedzialność za każde Twoje doświadczenie – wówczas możesz zmieniać to czego doświadczasz.

 

Powiązane posty