Efektywna transformacja

Zacznij doświadczać cudów

Autor

Zacznij doświadczać cudów

Cuda w życiu skorelowane są bezpośrednio z poziomem świadomości, na którym operujemy w naszym codziennym zewnętrznym życiu. Dzięki mapie poziomów świadomości mamy możliwość umiejscowienia się na konkretnym paśmie rzeczywistości. Od czego zależy to pasmo, innymi słowy – ten poziom? Od naszej wibracji, czyli wypadkowej naszych myśli, odczuwanych przez nas emocji oraz podejmowanych przez nas działań. 

Wibracja to wypadowa Twoich myśli, emocji oraz podejmowanych działań…

Najniższy z poziomów – cierpienie – obfituje w takie emocje jak żal, wstyd i strach. Kolejny – przetrwanie – to nic innego jak odbieranie sobie sprawczości w swoim własnym życiu – obwinianie innych za swoje problemy i niepowodzenia, to nic innego jak brak umiejętności zrozumienia, że to, czego doświadczamy jest bezpośrednio powiązane z tym, jakimi ludźmi jesteśmy.

Poziom neutralności to poziom, w którym przestajemy się emocjonalnie angażować w sytuacje wydarzające się w naszym życiu, pozostajemy w roli obserwatora swoich myśli oraz otaczającej rzeczywistość.

W momencie przejścia na poziom przepływu w naszym życiu, zupełnie naturalnie, zaczynają pojawiać się w nim cuda. Kolejne poziomy – czyste TAO oraz ostateczna świadomość to czas, w którym całkowicie odzyskujemy swoją moc, stajemy się świadomymi kreatorami naszej rzeczywistości. Jest to czas, w którym czujemy całkowite połączenie z całym otaczającym nas wszechświatem. 

Dokładnie tak jak w telewizji…

Tak jak w telewizji – sygnał ze wszystkich poziomów świadomości – tak jak z kanałów TV – jest nadawany jednocześnie. I to nikt inny, jak my sami, decydujemy jaką częstotliwość wybieramy, na jakim poziomie świadomości postanawiamy być.

Moment, kiedy podejmujemy świadomą pracę nad sobą i swoją wibracją (czyli swoimi myślami, emocjami oraz podejmowanymi działaniami) to moment, w którym przełączamy się na kanał neutralność. 

Neutralność to stan, w którym odzyskujemy całą swoją energię, uwalniamy się od wszelkich przywiązań, od wszystkiego co wibracyjnie ściąga nas w dół. Jest to jednocześnie czas, kiedy wyrażamy zgodę na manifestowanie cudów w Twoim życiu. Bo czym są wspomniane na wstępie cuda? Niczym więc jak efektem systematycznej pracy nad poziomem świadomości.

Kiedy dzięki systematycznej pracy nad sobą wibracyjnie dostrajamy się do momentu Przepływu cuda stają się dla nas czymś zupełnie naturalnym, powszednim. One po prostu są, otaczają naszą codzienność. Jest to pasmo rzeczywistości, na którym cuda są czymś zupełnie normalnym, zupełnie naturalnym…

 

Powiązane posty