Efektywna transformacja

Odnajdź w sobie Boski Pierwiastek

Autor

Odnajdź w sobie boski pierwiastek

Iluzją jest zakładanie, że ktoś za nas odkryje w nas wartość. To Ty musisz uznać swoją wartość i unikalność i chcieć podzielić się swoim wyjątkowym darem ze światem.

Nie szukaj na zewnątrz potwierdzenia swojej wartości, bo nie tędy droga. Dopiero w momencie, gdy uznasz boski pierwiastek w sobie, uznasz, że to Ty jesteś boskim pierwiastkiem, wtedy w Twoim życiu zaczną przejawiać się cuda. Ten boski pierwiastek jest wspólnym mianownikiem dla nas wszystkich, dla wszystkich ludzi na ziemi. Każdy z nas ma ten wyjątkowy dar, wszystko tu na ziemi ma wyjątkową wartość.

Ty też masz w sobie tę wartość – zacznij jej więc szukać…

Spójrz na to z tej strony: wszystko w naturze ma poczucie wartości z samego poczucia istnienia. Wszystko ma tę wyjątkową wartość i poczucie wartości i wyjątkowości z poczucia tego, że jest tym, czym jest. Ty też masz w sobie tę wartość – zacznij jej więc szukać w sobie, zacznij łączyć się z tą wartością w swoim wnętrzu, bo tutaj jest ta moc, tutaj jest Prawda. Prawdę znajdziesz tylko w swoim Wnętrzu. Ty jesteś Kreatorem – Ty jesteś przedłużeniem Stwórcy. Ty, w każdym momencie życia stwarzasz siebie – pozwól sobie na odkrycie tego w swoim wnętrzu.

Odkryj kim jesteś

Przekrocz ograniczające programy umysłu, które mówią Ci, że to jeszcze nie teraz, że nie zasługujesz, że nie masz wystarczająco dużo energii – zdaj sobie sprawę z tego, że nie jesteś tymi programami! W każdej chwili możesz zrezygnować z tych programów w głowie – im szybciej pozbędziesz się tych negatywnych wzorców i przekonań tym szybciej odkryjesz Prawdę w sobie, odkryjesz to kim jesteś.

Jesteś czystym światłem, które ma to chwilowe, ziemskie doświadczenie. Nie szukaj potwierdzenia boskości w sobie w kim bądź w czymkolwiek na zewnątrz – zacznij 100% tych poszukiwań kierować do własnego wnętrza.

Powiązane posty