Wejdź w kwantową przestrzeń i pozwól by to marzenia goniły Ciebie!

 

17 września 2022, SoundGarden Hotel Warszawa

Cena biletów wzrasta za...

Dzień(i)

:

Godzin(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Kwantowa Alchemia to połączenie wiedzy o naszej duchowej naturze ze współczesną myślą naukową…

 

Teraz, pierwszy raz w Polsce, jako wydarzenie na żywo prowadzone przez Bartka Indygo, autora unikalnego programu rozwoju wielowymiarowego Alchemia którego absolwenci cieszę się spektakularnymi efektami jakie daje praca na poziomie wibracji.

Jeśli myślisz poważnie o swoim rozwoju i chcesz odnaleźć się w czasach dynamicznych zmian i wybrać najlepszą przyszłość dla siebie i swoich bliskich to wydarzenie nie może Cię ominąć!

Elektromagnetyczna natura rzeczywistości

Chociaż dowiedziono tego już blisko 100 lat temu to ta wiedza nie przebiła się do akademickiego mainstreamu. Chodzi o niezwykły fakt zbadany w 1937r. przez profesora Harolda Burra.

Zanim cokolwiek pojawi się w świecie materialnym jest to zawsze poprzedzone pojawieniem się niewidzialnego gołym okiem pola energii… 

Co to oznacza dla Ciebie? Dokładnie to, że zamiast szarpać iprzepychać się z życiem możesz wprowadzić dowolną zmianę  na poziomie energii i po prostu zaczekać na jej samoistną materializację.

Dokładnie tego doświadczysz podczas Kwantowej Alchemii, fajnie prawda?

A to dopiero wierzchołek góry lodowej…

Kup bilet A

Dzięki programowi Alchemia i wiedzy, którą przekazał mi Bartek, przeniosłem swoje życie na kolejny poziom rozwoju. Lepsza jakość życia, wyższa wibracja, zastąpienie starych, niekorzystnych programów nowymi, wejście w pole serca, nowe zrozumienia czego chcę jak i rozpoznanie tego co mnie ogranicza, szybsza manifestacja pragnień.
Jednak najważniejsze korzyści jakie uzyskałem to spokój i radość, które towarzyszą mi na co dzień.

Konrad Kosmaczewski

Przedsiębiorca

Alchemia to nie tylko genialne, kompleksowe narzędzia, zmieniające kierunek życia. To nowy jego fundament i drogowskaz do samej siebie, swojego pięknego potencjału, do swojej ISTOTY. Z uczestnika rzeczywistości staję się jej świadomym kreatorem. CUDO. A zmiany dzieją się lekko i szybko, jak to mawia Bartek: “Tak, to takie proste!” Uważna obecność Bartka w całej tej pięknej podróży jest bezcenna i dopina przebogatą już całość. Gdyby tak każdy miał w rękach Alchemię, świat niewątpliwie by rozkwitł na całego.

Izabela Spychał

Logopeda

Co Cię czeka w trakcie wydarzenia…

W ciągu jednego dnia przejdziemy wspólnie przez cały Alchemiczny proces by na koniec uwolnić nieskończone zasoby energii i dostroić się do dowolnego potencjału w kwantowej przestrzeni.

To będzie na prawdę intenstywny czas. 

Etap I

Świat energii

Wejdziesz w przestrzeń energetyczną, uzdrowisz naturalny przepływ życiowej energii oraz odblokujesz swój pełen potencjał.

Etap II

Umysł i myśli

Wyjdziesz ponad swoje myśli, doświadczysz stanu Alpha, zauważysz to co blokuje Cię w życiu i uwolnisz negatywne wzorce myślowe.

Etap III

Serce i emocje

Zbudujesz połączenie ze swoim serce, otworzysz się na zdolność odczuwania, wyostrzysz intuicję, uwolnisz wyparte emocje.

Etap IV

Kwantowy skok

Stworzysz pełne połączenie z dowolnym potencjałem w kwantowym polu który zmaterializuje się w Twoim życiu.

Każdy etap Kwantowej Alchemii to połączenie części teoretycznej byś w pełni zrozumiał cały proces oraz części praktycznej by wiedzę z poziomu głowy przenieść na poziom ciała czyli urzeczytwistnić to czego się nauczysz.

Prowadzący Kwantową Alchemię…

Bartek Indygo – były wykładowca akademicki, manager projektów IT na skalę europejską, który jako jedna z nielicznych osób na świecie w swojej praktyce związanej z rozwojem uwzględnia wielowymiarową naturę człowieka.

Autor niepowtarzalenej metodyki pracy opartej na bezpośrednim duchowym wglądzie, przewodnik duchowy którego metody znajdują potwierdzenie we współczesnej myśli naukowej.

Aktywny YouTuber który zmienia życia tysięcy ludzi pomagając przywrócić stan wewnętrznej harmonii oraz doświadczać tego, co potocznie nazywane jest mianem cudów.

Bilety na Kwantową Alchemię

 

Ceny biletów będą stopniowo wzrastać także kupując wcześniej zyskujesz dwukrotnie.

BILET ONLINE

499 PLN

289 PLN

w tym VAT
N

Dostęp do wydarzenia online z dowolnego miejca na świecie

N

Łączysz się z każdego urządzenie z dostępem do internetu

N

Możliwość odtworzenia nagrania w ciągu 14 dni od daty eventu

N

Bo dla energii ani czas, ani miejsce nie stanowią przeszkody

N

Profesjonalna realizacja eventu da Ci możliwość poczuć się tak jakbyś był z nami na sali

BEST
DEAL

BILET VIP

1149 PLN

899 PLN

w tym VAT
N

1 dniowe wydarzenie Kwantowa Alchemia NA ŻYWO

N

Zestaw powitalny

N

Workbook

N

Szybka rejestracja

N

Miejsce w strefie frontowej VIP

N

Całodniowa przerwa kawowa z przekąskami

N

Lunch (wegetariański/vegański)

N

Bezpłatny parking na miejscu

N

After Party w wyjątkowym miejscu (27 piętro z widokiem na panoramę Warszawy) – catering przekąskowy + cocktaile alko free

N

Tylko 50 miejsc VIP

* After Party w klubie Level27 w dedykowanej strefie, w klubie obowiązuje dresscode smart casual, w cenie nie ma alkoholu gdyż promujemy zabawę bez dopalaczy, start after party ok godziny 23:00

BILET STANDARD

849 PLN

589 PLN

w tym VAT
N

1 dniowe wydarzenie Kwantowa Alchemia NA ŻYWO

N

Zestaw powitalny

N

Workbook

N

Całodniowa przerwa kawowa z przekąskami

N

Lunch (wegetariański/vegański)

N

Bezpłatny parking na miejscu

Wyjątkowe wydarzenie, w wyjątkowym miejscu…

 

Sound Garden Hotel
ul. Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa

Masz pytania? Napisz do nas!

13 + 9 =