MASTERCLASS PROWADZONY PRZEZ BARTKA INDYGO

Jak Odkryłem Swoją życiową Drogę i
Zacząłem Żyć Robiąc To, Co Kocham!

Pierwszy wolny termin szkolenia już za…

100% dbamy o Twoją prywatność

Zapomnij o poczuciu pustki i monotonii i zacznij żyć w pełnej zgodzie z planem duszy!

Zapisz się i weź udział w masterclass’ie na którym…

W życiu nic nie stanie się samo… To dotyczy również Twojej życiowej drogi. Przestań czekać na cudowne objawienie, wgląd lub falę inspiracji sprawi, że zaczniesz w końcu żyć w zgodzie z sobą. Zrób pierwszy krok i zaproś inspirację do swojego życia wykorzystując do tego niezwykle potężne narzędzie…

Szukasz, próbujesz, starasz się… jednak nic Ci do końca nie pasuje?
Wyjdź z pętli ciągłego poszukiwania swojej prawdziwej pasji i poznaj drogę zgodną z duszą. Wiele osób twierdzi, że Twoje przeznaczenie zapisane jest w gwiazdach lub kartach… Ty dowiesz się jednak jak odkryć je dużo prościej.

Wykorzystaj najnowsze odkrycia z zakresu neurokognitywistyki oraz badań nad poziomami świadomości, by zmienić swoją wibrację i doświadczyć w pełni zgodnych z Tobą okoliczności dopasowanych do najbardziej autentycznej części Ciebie. Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego! Rozwiązanie jest bardzo proste…

O prowadzącym masterclass

Bartek Indygo, były doktorant kognitywistyki oraz wykładowca akademicki, który porzucił wysokie szczeble kariery korporacyjnej w branży IT, by w pełni poświęcić się swojej prawdziwej pasji, jaką jest wielowymiarowy rozwój człowieka.
Podczas tego szkolenia podzieli się z Tobą licznymi wskazówkami, z których sam korzysta na co dzień i dzięki którym w jego słowniku termin praca został na zawsze zastąpiony frazą to, co naprawdę kocham.
Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i zacznij w końcu żyć w zgodzie ze sobą realizując swój pełen potencjał!

Odkryj unikalne dary jakie masz do dania całemu światu i zapomnij o życiu w rutynie i monotonii!

Opinie dotychczasowych uczestników

Chyba przez większą część swojego życia łudziłam się, że ktoś odkryje we mnie coś wyjątkowego, że powiem mi co mam robić w życiu, by być szczęśliwa.
To szkolenie skutecznie pomogło mi zrozumieć, dlaczego do tej pory miałam wrażenie, że stoję w miejscu, a także pomogło zrobić milowy krok w stronę życia z mojej pasji.

Magdalena

copywriter/designer

Okazało się, że w bardzo prosty sposób mogę wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie i skorzystać z niego w realizacji misji mojej duszy. Zabawne, bo wszystkie elementy układanki miałam cały ten czas tuż przed nosem, lecz dopiero udział w Twoim szkoleniu pozwolił mi to zauważyć i poukładać w odpowiedni sposób.

Marta

przedsiębiorca

Jestem człowiekiem raczej twardo stąpającym po ziemi i uważałem, że na wszystko muszą być twarde dowody. Na szkolenie Bartka trafiłem za namową żony i muszę przyznać, że nie żałuję. Wiedza, jaką dzieli się Bartek potrafi otworzyć nawet logiczny umysł — mogę śmiało powiedzieć, że moje życie zaczęło się zmieniać na lepsze a ja w końcu odkrywam w nim prawdziwą pasję.

Piotr

inżynier budowlany

Na tym szkoleniu zawsze mamy komplet!

Zarezerwuj swoje miejsce – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń

Twoje dane są bezpiecznie przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji korzystając z przycisku Anuluj subskrypcję który znajdziesz na dole każdej wiadomości którą od nas otrzymasz.