MASTERCLASS PROWADZONY PRZEZ BARTKA INDYGO

Jak Odkryłem Moje Blokady
I Całkowicie Odmieniłem Swoje Życie 

Pierwszy wolny termin szkolenia już za…

100% dbamy o Twoją prywatność

Odkryj obszary życia, które wymagają najwięcej uwagi i poznaj narzędzia, z którymi zmiana staje się niezwykle prosta!

Zapisz się i weź udział w masterclass’ie na którym…

Dużo lepiej poznasz siebie dzięki wnikliwej pracy z tzw. kołem życia. Odkryjesz ewentualne blokady i trudności, które uniemożliwiają Ci życie w rzeczywistości Twoich marzeń.

Jasno określisz i sprecyzujesz zarówno swoją obecną sytuację, jak i ‘idealną’ wersję Twojego życia oraz zbudujesz z nią trwałe, energetyczne połączenie.

Wyznaczysz nowe kierunki, odkryjesz czekające na Ciebie potencjały oraz poznasz narzędzia, z którymi transformacja życia stanie się jasna, prosta i oczywista. 

O prowadzącym masterclass

Bartek Indygo, były doktorant kognitywistyki oraz wykładowca akademicki, który porzucił wysokie szczeble kariery korporacyjnej w branży IT w pełni poświęcić się swojej prawdziwej pasji, jaką jest wielowymiarowy rozwój człowieka.
Podczas tego szkolenia podzieli się z Tobą licznymi wskazówkami, z których sam korzysta na co dzień i dzięki którym w jego słowniku termin praca został na zawsze zastąpiony frazą to, co naprawdę kocham.
Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i zacznij w końcu żyć w zgodzie ze sobą realizując swój pełen potencjał!

Poznaj niesamowite narzędzie, które jest niezbędne w procesie głębokiego samopoznania…

Opinie dotychczasowych uczestników

Już od dłuższego czasu miałam wrażenie, że kręcę się w kółko… pomimo starań i zaangażowania nie zmieniało się zupełnie nic. Możliwość uczestnictwa w tym szkoleniu całkowicie zmieniła moją perspektywę i pomogła w końcu ruszyć z miejsca. Dziękuję Bartek za wskazanie kierunku, za pomoc i Twoją energię!

Magdalena

copywriter/designer

Okazało się, że w bardzo prosty sposób mogę wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie i skorzystać z niego w realizacji misji mojej duszy. Zabawne, bo wszystkie elementy układanki miałam cały ten czas tuż przed nosem, lecz dopiero udział w Twoim szkoleniu pozwolił mi to zauważyć i poukładać w odpowiedni sposób.

Marta

przedsiębiorca

Jestem człowiekiem raczej twardo stąpającym po ziemi i uważałem, że na wszystko muszą być twarde dowody. Na szkolenie Bartka trafiłem za namową żony i muszę przyznać, że nie żałuję. Wiedza, jaką dzieli się Bartek potrafi otworzyć nawet logiczny umysł — mogę śmiało powiedzieć, że moje życie zaczęło się zmieniać na lepsze a ja w końcu odkrywam w nim prawdziwą pasję.

Piotr

inżynier budowlany

Na tym szkoleniu zawsze mamy komplet!

Zarezerwuj swoje miejsce – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń

Twoje dane są bezpiecznie przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji korzystając z przycisku Anuluj subskrypcję który znajdziesz na dole każdej wiadomości którą od nas otrzymasz.