Odkryj drogę życia, która jest z Tobą w pełni zgodna!

Poznaj gotowe strategie krok po kroku, dzięki którym odkryjesz swój potencjał i zaczniesz realizować swoją prawdziwą misję na Ziemi.

}

3 tygodnie praktyki

Czas potrzebny na pełną realizację programu to ponad 3 tygodnie, ale dostęp do materiałów zyskujesz aż na 180 dni.

natychmiastowy dostęp

Zaczynasz, kiedy chcesz, w dogodnym dla siebie terminie. Program realizujesz w odpowiednim dla siebie tempie.

l

gotowe strategie

Stawiamy na praktykę — w programie znajdziesz gotowe strategie krok po kroku.

R

przyjazny użytkownikom

Obsługa jest bardzo prosta – z kursu z łatwością korzystają nawet osoby stroniące od technologii.

Idealny dla osób, które szukają życiowego celu…

Czujesz, że to, czym aktualnie zajmujesz się w życiu, nie jest z Tobą do końca zgodne?

Wewnętrzny głos cały czas Ci podpowiada, że jest w Tobie niewykorzystany potencjał, jednak nie wiesz, jak wydobyć go na powierzchnię?

Chcesz wejść na linię czasu, na której będziesz żył w pełnej zgodzie ze sobą?

Pewnie nie raz słyszałeś, że wszystkie odpowiedzi są w Tobie… Jak jednak je znaleźć?

Odpowiedź, jak niebawem się przekonasz, leży w zmianie Twojej wibracji i odpowiednim ukierunkowaniu podświadomości, by pracowała dla Ciebie.

Bezcenne strategie, dzięki którym odkryjesz w pełni zgodną z Tobą drogę, w połączeniu z wielopoziomową pracą to tylko część materiałów dostępnych w programie Odkryj swoją drogę.

Rzeczywistość się do Ciebie dopasuje.
Zawsze!

Czy wiesz, że ludzie dużo częściej żałują rzeczy, których nie zrobili, a nie tych, które zrobili?

Czemu więc niektórzy wciąż decydują się tkwić w tym samym miejscu przez całe życie i nie pozwalają sobie na realizowanie marzeń?

Największą blokadą są programy obecne w podświadomości, które mówią: „Nie da się, to niemożliwe, nikt tak nie robi”.

Jednak Ty nie jesteś swoją podświadomością, jesteś jej użytkownikiem i masz pełne prawo zaprogramować ją w zgodzie ze sobą.

Otwórz się więc na życie w pełnej zgodzie ze sobą – możesz doświadczać obfitości, robiąc to, co kochasz!

Nie jesteś tu, by się męczyć, jesteś tu by zakwitnąć!

Większość ludzi w swoim życiu kieruje się strachem, podejmując decyzje w zgodzie z tym, jak nauczyli się podejmować je jeszcze w dzieciństwie.

W szkole uczą nas, że właściwe jest robić tak jak wszyscy…

Jednak kiedy dostrzeżesz, że to tylko przekonanie, że samodzielnie możesz kształtować swój świat, zaczynasz w końcu żyć w zgodzie z głosem swojego serca.

Jesteś na Ziemi, by dać światu najbardziej autentyczną część siebie – to tam kryją się Twoje największe skarby.

Skorzystaj z gotowych strategii, dzięki którym zapomnisz o strachu i zaczniesz wybierać z poziomu szczęścia i radości, dając światu to, co masz najlepszego.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę i odkryj najlepszą dla siebie drogę!

Wejdź na drogę, która jest z Tobą zgodna!

Spójrz teraz na swoje życie – zauważ, jak wiele udało Ci się osiągnąć, robiąc niekoniecznie to, co daje Ci radość.

Wyobraź sobie, jak wiele możliwości otworzy przed Tobą dodatkowa energia pasji związana z tym, co czeka Cię na Twojej życiowej drodze.

Kiedy realizujesz swoje przeznaczenie, odnosisz wrażenie, że wszechświat dodatkowo dmie w Twoje żagle, by ułatwić Ci podróż.

Pomyśl, o ile łatwiej będzie płynąć z wiatrem, zamiast ciągle walczyć z niesprzyjającymi okolicznościami, które udowadniają Ci, że najwyższy czas na zmianę…

W programie Odkryj swoją drogę podniesiesz wibrację a dzięki temu dużo szybciej zobaczysz rezultaty!

To, w jakiej rzeczywistości bierzesz udział, jest całkowicie związane z Twoją osobistą wibracją.

Na szczęście wibracja nie jest czymś stałym i możesz ją zmieniać, wpisując w swoje pole zupełnie nowe wzorce.

Zacznij stopniowo, ale systematycznie pracować z ćwiczeniami, by podnieść swoją wibrację. Tym samym całkowicie zmienisz perspektywę patrzenia na otaczający Cię świat i dostrzeżesz wokół siebie możliwości i szanse.

To dziecinnie proste, a Ty nauczysz się tego w zaciszu swojego domu.

Czego dokładnie się nauczysz?

Program jest skonstruowany tak, byś pracując z materiałami z tygodnia na tydzień stawiał kroki w kierunku rzeczywistości, w której z radością i pasją zrealizujesz swój pełen potencjał.

W każdym tygodniu znajdziesz ćwiczenia, by skutecznie przeprogramować podświadomość i dostroić wibrację w celu uzyskania możliwie najszybszych efektów.

Tydzień jeden
Zupełnie nowe tory

Dowiesz się, jak wyjść z pętli swojego umysłu i raz na zawsze zapomnieć o ograniczających wzorcach, w które mogłeś uwierzyć dawno temu, jeszcze w swoim dzieciństwie.

Zrozumiesz, czy warto jest szukać swojego przeznaczenia, czy jednak lepiej będzie postawić na obieranie i realizowanie celów.

Stworzysz obraz rzeczywistości, w której możesz realizować swój prawdziwy potencjał i zaczniesz go utrwalać w podświadomości.

Odkryjesz wszystkie swoje atuty, dzięki czemu zwiększysz poziom pewności siebie i zrozumiesz, że dotychczasowe doświadczenia były Ci potrzebne.

Zmienisz perspektywę tego, jak postrzegasz siebie – często jesteś swoim największym krytykiem, więc poznasz sposób, by spojrzeć na siebie pod zupełnie innym kątem.

Tydzień dwa
– Odkrywając zakryte

Zaczniesz szerzej patrzeć na otaczający Cię świat, odkrywając to, co do tej pory mogło całkowicie pozostawać poza Twoim postrzeganiem.

Dowiesz się, jak już teraz zobaczyć wzorzec, dzięki któremu będziesz mógł realizować swoją pasję, jednocześnie zarabiając na swoim talencie.

W myśl zasady, że największy potencjał często ukryty jest w cieniu, spojrzysz i zintegrujesz w sobie to, co do tej pory mogło być przez Ciebie wypierane.

Całkowicie zmienisz swój mindset, blokujący Twój krok w kierunku rzeczywistości, w której możesz żyć w zgodzie ze swoją pasją.

Zrozumiesz, dlaczego rzeczywistość zawsze odpowiada Ci: „tak, masz rację” i jak tę osobliwą właściwość wykorzystać na swoją korzyść.

Tydzień trzeci
Krok na nowej drodze

Poznasz jedno z największych przekłamań dotyczących kompetencji potrzebnych, by robić to, co pragniesz robić – uwolnisz się od programu, który zniewala 98 % ludzi na świecie…

Zrozumiesz, jak przekroczyć granicę tego, co sprawia, że wiele osób nie może przebić się z realizacją swojej prawdziwej pasji, pozostając niezauważonymi w swoich staraniach.

Wyjdziesz z ograniczającej perspektywy ego i dowiesz się, jak zacząć otrzymywać dodatkowe, niespodziewane wsparcie od wszechświata.

Zaczniesz patrzeć na swoje dary jak na coś, co przez wiele osób jest bardzo poszukiwane i za co z radością zaczną Cię godnie wynagradzać.

Przejdziesz proces systematyzacji swoich największych potencjałów oraz połączysz je ze swoimi marzeniami. Zrobisz krok przed rzeczywistością, by przestać czekać, a zacząć świadomie działać już dziś.

Poznaj prowadzącego szkolenie

Bartek Indygo

Bartek Indygo

CEO @bartekindygo.com / Alchemy coach

Zanim zaczął realizować swoją prawdziwą pasję, związaną z pracą nad rozwijaniem świadomości, Bartek na swojej drodze spróbował naprawdę wiele. Od doktoranta kognitywistyki i wykładowcy prestiżowej uczelni, przez konsultanta windykacji, aż po programistę i menedżera projektów IT. Jak sam podkreśla, każde z tych doświadczeń było mu potrzebne, by zrozumieć, że dopiero będąc w zgodzie ze sobą może otworzyć się na prawdziwe cuda.

W kursie poprowadzi Cię za rękę w stronę Twojej życiowej drogi, dzieląc się licznymi strategiami, z których sam korzystał, zanim założył UNIVERSEOFLIGHT.XYZ

Wszystko wokół Ciebie jest energią

Jak pokazują badania z zakresu fizyki kwantowej, otaczająca rzeczywistość jest energią, która w plastyczny sposób dopasowuje się do sygnału, jaki wysyłasz.

W momencie gdy zmieniasz swój sygnał, Twoje otoczenie zaczyna na niego odpowiadać w zgodny sposób.

Dzięki technikom, które poznasz w programie, zaczniesz wysyłać do rzeczywistości nowy, spójny sygnał, a wskazówki i znaki zaczną się w Twoim życiu po prostu pojawiać.

Pomyśl, jak miło będzie w końcu zacząć rozmawiać ze wszechświatem i poczuć wyraźnie, jak prowadzi Cię w stronę optymalnego dla Ciebie zajęcia.

Co dokładnie czeka na Ciebie w programie?

R

Ponad 3 godziny treningów video z Bartkiem Indygo, dzięki którym krok po kroku zmienisz swoją perspektywę i pozwolisz sobie na więcej;

R

6 nagrań .mp3 z ćwiczeniami, które wpłyną na Twoją podświadomość oraz pomogą Ci zmienić wibrację;

R

9 praktycznych strategii, dzięki którym zidentyfikujesz swoje potencjały, odkryjesz talenty i w końcu zaczniesz je wykorzystywać w swoim życiu;

R

dostęp przez 180 dni z dowolnego urządzenia (telefon, tablet, komputer) i z dowolnego miejsca na świecie (wystarczy dostęp do Internetu);

R

gotowy schemat działania, ułożony w spójną całość, by nie tracić czasu na zastanawianie się i od razu przystąpić do działania.

BONUSY

Dodatkowe ćwiczenie, ułatwiające Ci dostrojenie swojej wibracji do rzeczywistości, w której czekają na Ciebie zupełnie nowe możliwości – bez szukania, bez przepychania się, bez walki – w najbardziej spójny i harmonijny z Tobą sposób.

Wartość ćwiczenia: 299 zł

Co mówią absolwenci programu?

Z programem Odkryj swoją drogę w pełni wykorzystasz potęgę podświadomości…

Podświadomość to najpotężniejszy na świecie komputer, do którego dostęp może mieć każdy człowiek.

Ten komputer już wkrótce może zacząć pracować dla Ciebie, by znaleźć najbardziej zgodne z Tobą zajęcie.

Wystarczy wiedzieć, jak odpowiednio go zaprogramować – już niebawem dowiesz się dokładnie, jak to zrobić.

Kluczem jest sprawić, by obie półkule zaczęły pracować równocześnie.

W programie Odkryj swoją drogę znajdziesz niezbędne do tego narzędzia.

Co znajdziesz w środku?

Materiały przygotowane tak, byś od razu mógł przystąpić do pracy wykorzystując do tego świadomy, ale przede wszystkim podświadomy umysł!

R

Ponad 3 godziny treningów video z Bartkiem Indygo, dzięki którym krok po kroku zmienisz swoją perspektywę i pozwolisz sobie na więcej;

R

9 praktycznych strategii, dzięki którym zidentyfikujesz swoje potencjały, odkryjesz talenty i w końcu zaczniesz je wykorzystywać w swoim życiu;

R

gotowy schemat działania, ułożony w spójną całość, by nie tracić czasu na zastanawianie się i od razu przystąpić do działania.

R

6 nagrań .mp3 z ćwiczeniami, które wpłyną na Twoją podświadomość oraz pomogą Ci zmienić wibrację;

R

dostęp przez 180 dni z dowolnego urządzenia (telefon, tablet, komputer) i z dowolnego miejsca na świecie (wystarczy dostęp do Internetu);

BONUSY

Dodatkowe ćwiczenie, ułatwiające Ci dostrojenie swojej wibracji do rzeczywistości, w której czekają na Ciebie zupełnie nowe możliwości – bez szukania, bez przepychania się, bez walki – w najbardziej spójny i harmonijny z Tobą sposób.

Wartość ćwiczenia: 299 zł

Aktywuj swój dostęp do programu już Teraz i wejdź na optymalną drogę życia!

Ze strategiami i ćwiczeniami zawartymi w programie Odkryj swoją drogę wykorzystasz w pełni potencjał podświadomości.

Co więcej, korzystając z energii pola serca podniesiesz poziom wibracji.

Właśnie w ten sposób w końcu odkryjesz Twoją życiową misję!

Skorzystaj z elastycznych rat 0%

 RAZEM Z BONUSAMI: 

ŁĄCZNA WARTOŚĆ Z BONUSAMI: 748zł

Dostęp na 180 dni do programu Odkryj swoją drogę na platformie vod.bartekindygo.com

Praktyczne strategie krok po kroku z którymi odkryjesz wszystkie swoje potencjały

Ponad 3 godziny treningów video, by doprowadzić Cię wprost do Twojej życiowej drogi

Unikalne ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem technologii binauralnej, by jeszcze efektywniej oddziaływać na podświadomość

WYJĄTKOWY BONUS

Specjalne ćwiczenie, z którym zmienisz swoją wibrację by w Twoim życiu pojawiły się zupełnie nowe możliwości

wartość: 249zł

RAZEM:  748 zł 

RATA OD:
49zł/mc

Dołącz do programu i odkryj swoją życiową drogę!

 RAZEM Z BONUSAMI: 

ŁĄCZNA WARTOŚĆ Z BONUSAMI: 748zł

Dostęp na 180 dni do programu Odkryj swoją drogę na platformie vod.bartekindygo.com

Praktyczne strategie krok po kroku,
z którymi odkryjesz wszystkie swoje potencjały

Ponad 3 godziny treningów video, by doprowadzić Cię wprost do Twojej życiowej drogi

Unikalne ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem technologii binauralnej, by jeszcze efektywniej oddziaływać na podświadomość

WYJĄTKOWY BONUS

Specjalne ćwiczenie, z którym zmienisz swoją wibrację, by w Twoim życiu pojawiły się zupełnie nowe możliwości

wartość: 249 zł

RAZEM:  748 zł 

TERAZ:
499zł

~

Dbamy o bezpieczeństwo, to połączenie jest szyfrowane.

Odpowiedzi, których możesz szukać

Jak działa program Odkryj swoją drogę?

Program Odkryj swoją drogę to równomierna praca na poziomie świadomości, podświadomości oraz wibracji. Dzięki gotowym strategiom i ćwiczeniom stopniowo zaczynasz podnosić poziom wibracji, zmienia się Twoja perspektywa, a rzeczywistość w naturalny sposób zaczyna dopasowywać się do Twojej nowej częstotliwości.

Kto może skorzystać z programu Odkryj swoją drogę?

Program jest dedykowany osobom, które czują, że ich obecne zajęcie w życiu nie jest z nimi do końca zgodne i są gotowe na zmiany, by otworzyć się na wersję rzeczywistości w pełni zgodną (obszar zawodowy).
Jeśli więc nadal szukasz tego, co możesz robić w życiu i co będzie dawało Ci radość, ten program jest zdecydowanie dla Ciebie!

Czym różni się program Odkryj swoją drogę od innych systemów pracy?

Odkryj swoją drogę to autorski materiał przygotowany przez Bartka Indygo na podstawie jego badań. Program skupia się wokół tematów związanych z eksplorowaniem potencjałów i na przeprogramowaniu podświadomości w taki sposób, by znalazła w pełni zgodne z Tobą zajęcie; pozwala dopasować wibrację do rzeczywistości, w której to już jest faktem.

Czy w programie potrzebne są jakieś konkretne umiejętności?

Absolutnie nie. W programie Odkryj swoją drogę wykorzystywane są różne narzędzia i techniki, w tym ćwiczenia medytacyjne oraz wizualizacja, jednak nie potrzebujesz doświadczenia, by z nich korzystać.

Każde narzędzie i ćwiczenie jest dokładnie wyjaśnione i omówione. Jedyne, co potrzebujesz zrobić, to systematycznie pracować z materiałem edukacyjnym.

Czy mogę pracować z materiałem w swoim własnym tempie?

Zdecydowanie tak! Program jest zaprojektowany na 3 tygodnie, jednak jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie wyrabiasz się z materiałem lub czujesz, że potrzebujesz wydłużyć okres pracy z ćwiczeniami, możesz to zrobić.

Bardzo ważne jest jednak, by zachować ciągłość pracy z nagraniami.

Co jeśli kupię dostęp do programu teraz, jednak z przyczyn niezależnych będę mógł zacząć pracę w późniejszym terminie?

Po wykupieniu dostępu (zarówno w formie ratalnej, jak i też w przypadku płatności jednorazowej) jest on przyznawany na 180 dni.

Możesz więc pracować z materiałem przez pół roku od daty zakupu.

Ile czasu każdego dnia muszę poświęcić na pracę z programem?

Program składa się z trzech elementów – video coachingu, ćwiczeń pisemnych oraz ćwiczeń medytacyjnych.

W przypadku pierwszych dwóch elementów nie powinny Ci one zająć więcej niż 1,5 godziny w ciągu tygodnia (chociaż zachęcamy, by pracować z nimi więcej). Jeśli chodzi o ćwiczenia medytacyjne, to zalecamy pracować z nimi codziennie rano i wieczorem (długość ćwiczeń waha się pomiędzy 13 a 20 minut).

Czy mogę opłacić dostęp w ratach?

Tak, masz do wyboru elastyczne raty od 12 do nawet 36 miesięcy. Nie jesteśmy jednak instytucją finansową i obsługą rat zajmują się partnerzy PayU, dlatego wszelkie pytania związane z płatnościami ratalnymi prosimy kierować do PayU lub partnera PayU wybranego podczas procesu weryfikacji.

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi

Jeśli masz pytania związane z programem, skorzystaj z formularza.

8 + 5 =

© 2023 MEVLANA SP. Z O.O.

Regulamin | Polityka prywatności