Efektywna transformacja

Wejdź w kwantową przestrzeń i pozwól, by to marzenia goniły Ciebie!

 

Zyskaj dostęp już teraz i transformuj swoje życie

Kwantowa Alchemia to połączenie wiedzy o naszej duchowej naturze ze współczesną myślą naukową…

 

Zyskaj dostęp do nagrania wydarzenia prowadzonego przez Bartka Indygo, autora unikalnego programu rozwoju wielowymiarowego Alchemia, którego absolwenci cieszą się spektakularnymi efektami, jakie daje praca na poziomie wibracji.

Jeśli myślisz poważnie o Swoim rozwoju i chcesz odnaleźć się w czasach dynamicznych zmian i wybrać najlepszą przyszłość dla Siebie i Swoich bliskich, to nie możesz zignorować wiedzy i ćwiczeń, jakie znajdziesz w Kwantowej Alchemii!

 

Zobacz jak bardzo zmienia się energia…

W trakcie wydarzenie prowadzilliśmy pomiary. by udokumentować to jak bardzo można się zmienić w ciągu zaledwie kilka godzin. Ty masz możliwość pracować z ćwiczeniami aż przez 6 miesięcy, a tym samym sprawić, że taka zmiana będzie czymś trwałym!

Alicja

Wyraźna zmiana pola energii widoczna na pomiarze. Ogólny stan harmonii, wyrównania poziomu energii. Otwarcie na niematerialną rzeczywistość, wejście w stan przepływu, natchnienia i głębokiej, duchowej inspiracji.

Natalia

Wyraźna zmiana pola energii widoczna na pomiarze. Wyraźny, ogólny wzrost poziomu energii życiowej, oraz bardzo duża zmiana orientacji z fizyczno-materialnej na duchową. Wejście na poziom transcendentny. 

Kup bilet A

Dzięki programowi Alchemia i wiedzy, którą przekazał mi Bartek, przeniosłem swoje życie na kolejny poziom rozwoju. Lepsza jakość życia, wyższa wibracja, zastąpienie starych, niekorzystnych programów nowymi, wejście w pole serca, nowe zrozumienia czego chcę, jak i rozpoznanie tego, co mnie ogranicza, szybsza manifestacja pragnień.
Jednak najważniejsze korzyści, jakie uzyskałem to spokój i radość, które towarzyszą mi na co dzień.

Konrad Kosmaczewski

Przedsiębiorca

Alchemia to nie tylko genialne, kompleksowe narzędzia, zmieniające kierunek życia. To nowy jego fundament i drogowskaz do samej siebie, swojego pięknego potencjału, do swojej ISTOTY. Z uczestnika rzeczywistości staję się jej świadomym kreatorem. CUDO. A zmiany dzieją się lekko i szybko, jak to mawia Bartek: „Tak, to takie proste!” Uważna obecność Bartka w całej tej pięknej podróży jest bezcenna i dopina przebogatą już całość. Gdyby tak każdy miał w rękach Alchemię, świat niewątpliwie by rozkwitł na całego.

Izabela Spychał

Logopeda

Co czeka na Ciebie w środku…

Wszystkie materiały i ćwiczenia są podzielone na wygodne bloki tematyczne by ułatwić Ci korzystanie z alchemicznego procesu.

Panel I

Świat energii

Wejdziesz w przestrzeń energetyczną, uzdrowisz naturalny przepływ życiowej energii oraz odblokujesz Swój pełen potencjał.

Panel II

Umysł i myśli

Wyjdziesz ponad Swoje myśli, doświadczysz stanu Alpha, zauważysz to, co blokuje Cię w życiu i uwolnisz negatywne wzorce myślowe.

Panel III

Serce i emocje

Zbudujesz połączenie ze Swoim Sercem, otworzysz się na zdolność odczuwania, wyostrzysz intuicję, uwolnisz wyparte emocje.

Panel IV

Kwantowy skok

Stworzysz pełne połączenie z dowolnym potencjałem w kwantowym polu, który zmaterializuje się w Twoim życiu.

Każdy etap Kwantowej Alchemii to połączenie części teoretycznej, byś w pełni zrozumiał cały proces oraz części praktycznej, by wiedzę z poziomu głowy przenieść na poziom ciała, czyli urzeczywistnić to, czego się nauczysz.

Prowadzący Kwantową Alchemię…

Bartek Indygo — były wykładowca akademicki, menedżer projektów IT na skalę europejską, który jako jedna z nielicznych osób na świecie w swojej praktyce związanej z rozwojem uwzględnia wielowymiarową naturę człowieka.

Autor niepowtarzalnej metodyki pracy opartej na bezpośrednim duchowym wglądzie, przewodnik duchowy, którego metody znajdują potwierdzenie we współczesnej myśli naukowej.

Aktywny YouTuber, który zmienia życia tysięcy ludzi, pomagając przywrócić stan wewnętrznej harmonii oraz doświadczać tego, co potocznie nazywane jest mianem cudów.

Zyskaj dostęp do
Kwantowej Alchemii

 

Skorzystaj z niższej ceny i transformuj swoje życie!

BEST
DEAL

PROMOCJA OGRANICZONA ILOŚCIOWO

1498 PLN

498 PLN

w tym 5% VAT

Raty PayU - szczegóły po kliknięciu Kup teraz
N

Workbook Kwantowa Alchemia oraz w prezencie

N

dostęp do nagrania wydarzenia Kwantowa Alchemia

N

wiedza podzielona na cztery panele tematyczne byś z łatwością odnalazł się w alchemicznym procesie

N

dedykowane ćwiczenia których nie znajdziesz nigdzie indziej, a które pomogą Ci wejść na na prawdę głęboki poziom siebie

N

dostęp do wszystkich materiałów na 180 dni z dowolnego miejsca na świecie

N

natychmiastowy dostęp byś już za chwilę mógł zacząć pracę

Elektromagnetyczna natura rzeczywistości

Chociaż dowiedziono tego już blisko 100 lat temu, to ta wiedza nie przebiła się do akademickiego mainstreamu. Chodzi o niezwykły fakt zbadany w 1937r. przez profesora Harolda Burra.

Zanim cokolwiek pojawi się w świecie materialnym, jest to zawsze poprzedzone pojawieniem się niewidzialnego gołym okiem pola energii... 

Co to oznacza dla Ciebie? Dokładnie to, że zamiast szarpać i przepychać się z życiem, możesz wprowadzić dowolną zmianę na poziomie energii i po prostu zaczekać na jej samoistną materializację.

Dokładnie tego doświadczysz podczas Kwantowej Alchemii, fajnie prawda?

A to dopiero wierzchołek góry lodowej...

Masz pytania? Napisz do nas!

3 + 11 =