Poznaj nową wersję siebie…

Alchemia — kurs podstawowy

Uwolnij to, co blokuje Cię w życiu i stań się wersją siebie, którą od zawsze pragniesz być.

Żyj z poziomu szczęścia i spełnienia czując pełne połączenie z otaczającym Cię światem.

narzędziami z Alchemii to możliwe. Z prędkością światła!

Kolejna edycja rusza już 11 marca 2024

}

Dostęp na 365 dni

Czas potrzebny na pełną realizację programu to 140 dni, dostęp zyskujesz jednak na okrągły rok.

Elastyczny start

Dostęp zyskujesz natychmiast, a program przerabiasz w dowolnym dla siebie czasie i tempie.

Teoria i praktyka

Alchemia to przede wszystkim Twoja praktyka byś doświadczył zmiany a nie tylko o niej słuchał.

R

Łatwa obsługa

Obsługa jest bardzo prosta – z kursu z łatwością korzystają nawet osoby stroniące od technologii.

Jeśli chcesz doświadczyć REALNEJ zmiany jesteś w idealnym miejscu!

Alchemia jest dla mnie, gdyż chcę…

Poniżej znajdziesz przykłady — zakres działania programu jest dużo szerszy, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Bo kiedy zmienia się Twoja wibracja, zmienia się dosłownie WSZYSTKO!

Z

Doświadczać cudów

Cuda, te prawdziwe dzieją się cały czas jednak większość ludzi ich po prostu nie dostrzega. Ty zaczniesz ich doświadczać na każdym kroku.

Odzyskać pewność i wiarę

Zbuduj na nowo poczucie własnej wartości, które nie będzie uzależnione od nikogo ani niczego na zewnątrz a dzięki temu będzie stabilne.

Czuć wolność i spokój

Nerwowość, napięcia, stres i lęk… znasz to? Pracując systematycznie z materiałami na zawsze zapomnisz co znaczą te słowa.

Więcej zarabiać

Pieniądze są energią — kiedy odpuszczasz blokady i wchodzisz na poziom przepływu energia zaczyna płynąć.

Cieszyć się zdrowiem

Prawdziwe podłoże wszystkich chorób leży w zaburzonym przepływie energii — w Alchemii w pełni go uzdrowisz.

Q

Uwolnić się od nałogów

Nałóg jest przywiązany do Twojej obecnej osobowości. Kiedy ją zmieniasz odpada wszystko a Ty wybierasz zupełnie nową wersję siebie.

Przyciągnąć miłość

Miłość w życiu to odbicie miłości do siebie. W Alchemii pokochasz siebie więc miłość w życiu będzie tego naturalną konsekwencją.

Rozwinąć swój business

Jeśli interesuje Cię obszar businessu narzędzia, dzięki którym zmieniasz swoją wibrację mogą posłużyć Ci również w tym aspekcie.

Podróżować i spełniać marzenia

To jak wygląda Twoje życie warunkuje poziom świadomości. Z narzędziami z programu znacząco go podniesiesz.

Z

Doświadczać cudów

Cuda, te prawdziwe dzieją się cały czas jednak większość ludzi ich po prostu nie dostrzega. Ty zaczniesz ich doświadczać na każdym kroku.

Odzyskać pewność i wiarę

Zbuduj na nowo poczucie własnej wartości które nie będzie uzależnione od nikogo ani niczego na zewnątrz a dzięki temu będzie stabilne.

Czuć wolność i spokój

Nerwowość, napięcia, stres i lęk… znasz to? Pracując systematycznie z materiałami na zawsze zapomnisz co znaczą te słowa.

Więcej zarabiać

Pieniądze są energią – kiedy odpuszczasz blokady i wchodzisz na poziom przepływu energia zaczyna płynąć.

Cieszyć się zdrowiem

Prawdziwe podłoże wszystkich chorób leży w zaburzonym przepływie energii – w Alchemii w pełni go uzdrowisz.

Q

Uwolnić się od nałogów

Nałóg jest przywiązany do Twojej obecnej osobowości. Kiedy ją zmieniasz odpada wszystko a Ty wybierasz zupełnie nową wersję siebie.

Przyciągnąć miłość

Miłość w życiu to odbicie miłości do siebie. W Alchemii pokochasz siebie więc miłość w życiu będzie tego naturalną konsekwencją.

Rozwinąć swój business

Jeśli interesuje Cię obszar businessu narzędzia dzięki którym zmieniasz swoją wibrację mogą posłużyć Ci również w tym aspekcie.

Podróżować i spełniać marzenia

To jak wygląda Twoje życie warunkuje poziom świadomości. Z narzędziami z programu znacząco go podniesiesz.

Posłuchaj co mówią absolwenci programu…

Formuła która działa!

Człowiek to istota wielowymiarową. Składa się z kilku poziomów i dopiero równomierna praca na każdym z nich przekłada się na pożądane efekty.

Unikalna formuła zawarta w Alchemii uwzględnia każdy z tych poziomów byś cieszył się stałą i trwałą zmianą, na każdym poziomie nowego siebie.

W życiu nie chodzi o cierpienie. Życie to największy dar – z Alchemią zaczniesz z niego korzystać w pełni!

Nauka i technologia w jednym miejscu!

Dzięki wiedzy z zakresu neuronauki oraz nowoczesnych technologii pracując z Alchemią aktywujesz znacznie większy obszar mózgu niż w jakiejkolwiek innej metodzie rozwojowej.

W ten sposób dowolna zmiana w życiu przychodzi z ogromną łatwością a Ty stajesz się takim człowiekiem, jakim od zawsze pragniesz być!

Zwykła aktywność

Na czerwono zaznaczono obszar mózgu, z którego korzystasz próbując wprowadzić dowolną zmianę samodzielnie lub podczas klasycznej terapii/coachingu. Wykorzystujesz zaledwie 5%, zgodzisz się chyba, że to niewiele…

Po 10 minutach pracy z ćwiczeniami Alchemii

Wystarczy ok. 7 minut pracy z ćwiczeniami zawartymi w programie, by uzyskać dostęp do tzw. nieświadomego umysłu, czyli aż 95% Ciebie. To właśnie ta część decyduje o Tobie i Twoim życiu…

Po 15 minutach pracy z ćwiczeniami Alchemii

Całkowity dostęp do nieświadomego umysłu dzięki technologii sprawia, że obydwie półkule pracują synchronicznie, a Ty zmiany wprowadzasz z lekkością.

Gotowy schemat działania krok po kroku.
Potwierdzony przez współczesną myśl naukową…

To nie przypadek, to kwestia poziomu świadomości…

Poziom świadomości kojarzony jest przede wszystkim z rozwojem duchowym, jednak obecnie ten fenomen potwierdza współczesna myśl naukowa!

Przeciętny Kowalski żyje na poziomie cierpienia i przetrwania napotykając w życiu trudności, z którymi nie może sobie poradzić oraz problemy, które wydają się nie do przeskoczenia.

Ty pracując z Alchemią możesz wejść na poziom przepływu, odzyskać wewnętrzną moc i cieszyć się uśmiechem i radością każdego dnia.

Jak mówią sami absolwenci – Alchemia odmieniła ich życie o 180 stopni!

Zdrowie, zarobki, kariera, miłość, rodzina… a z czym Ty chcesz popracować?

Poznaj autora programu, spędzisz z nim minimum 100 dni!

Bartek Indygo, były doktorant kognitywistyki i wykładowca akademicki, autor publikacji naukowych z zakresu amalgamatów konceptualnych, manager projektów IT, który zostawił swoje dawne życie, by na własną rękę eksplorować prawdziwą naturę rzeczywistości.

Jest autorem programów rozwoju wielowymiarowego, w tym Alchemii przebudzenia, w których stara się łączyć szeroką wiedzę zdobytą na drodze bezpośredniego wglądu duchowego razem ze współczesną myślą naukową z zakresu kwantowości, epigenetyki czy biofizyki.

Prywatnie miłośnik natury i minimalistycznego stylu życia spędzający każdą wolną chwilę w przyrodzie.

Twoje życie jest za krótkie by tracić je na poszukiwaniu szczęścia. Z Alchemią to szczęście zacznie gonić Ciebie!

Bo gdy zmienia się poziom świadomości, zmienia się wszystko!

Wyobraź sobie więc co dokładnie zmieni się w Twoim życiu kiedy dołączysz do programu.

Dotychczasowi uczestnicy najczęściej wspominają o prawdziwych CUDACH I MAGII, które zaczynają dziać się w ich życiu.

A jak będą wyglądały Twoje CUDA?

Czym jest Alchemia?

 

Alchemia to 100-dniowy program rozwoju wielowymiarowego, który dzięki połączeniu wiedzy z zakresu rozwoju duchowego oraz współczesnej myśli naukowej przynosi fenomenalne rezultaty w rekordowo krótkim czasie.

Pracując z materiałami systematycznie odzyskasz życiową energię, uwolnisz podświadome blokady, które oddzielają Cię od marzeń, połączysz się z najlepszą wersją siebie oraz zaczniesz w swoim życiu doświadczać prawdziwych CUDÓW.

Program został stworzony dla ludzi takich jak Ty którzy szukają skutecznego sposobu, by doświadczyć w życiu trwałej zmiany.

Jeśli jesteś zdecydowany i gotowy na 100 dni pogłębionej, wewnętrznej pracy, by w efekcie cieszyć się zupełnie nowym życiem – ten program jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Dzięki narzędziom które znajdziesz w programie w ciągu 100 dni osiągniesz więcej niż w ciągu kilkuletniej pracy z coachem, terapeutą czy klasycznym rozwojem osobistym!

Video coaching

Łącznie kilkanaście godzin materiałów podzielonych na konkretne tematy, by ułatwić Ci pracę do maksimum i poprowadzić Cię za rękę do sukcesu.

Workbook

Dzięki któremu każdego dnia będziesz widzieć postępy, jakie robisz, pogłębisz samoświadomość i jeszcze lepiej utrwalisz wiedzę.

Ćwiczenia praktyczne

Wykorzystujące najnowsze odkrycia z zakresu funkcjonowania mózgu ćwiczenia, z którymi każda zmiana stanie się niezwykle prosta.

Wsparcie

Wspaniała społeczność, w której uzyskasz wsparcie, poznasz podobnie myślących ludzi gotowych, by przenieść swój rozwój nawet o kilka poziomów wyżej.

Zobacz co mówią absolwenci

“Dzięki Alchemii zmieniłem się, i to bardzo. W konsekwencji innych decyzji zmieniłem pracę na lepiej płatną, i w końcu mam poczucie, że życie zależy przede wszystkim ode mnie. Przed programem widziałem w lustrze wycofanego, niepewnego, mającego masę wątpliwości człowieka, dziś w odbiciu widzę całkowite przeciwieństwo a dodatkowo ta zmiana jest stała. Próbowałem już wielu sposobów jednak dopiero w Alchemii znalazłem coś, co działa. “

Kamil Bogucki

Programista

Alchemia to nie tylko genialne, kompleksowe narzędzia, zmieniające kierunek życia. To nowy jego fundament i drogowskaz do samej siebie, swojego pięknego potencjału, do swojej ISTOTY. Z uczestnika rzeczywistości staję się jej świadomym kreatorem. A zmiany dzieją się lekko i szybko, jak to mawia Bartek: “Tak, to takie proste!

Izabela Spychał

Logopeda

“To program przede wszystkim dla osób gotowych do samodzielnej pracy ze sobą i wzięcia odpowiedzialności za siebie, swoje życie i decyzje. Oferuje solidny zestaw narzędzi, z których można korzystać na co dzień również po zakończeniu kursu. Co więcej, uważam, że po programie nie ma już powrotu do starego schematu myślenia — to doświadczenie intensywnej pracy ze sobą otwiera drzwi do nowego postrzegania siebie, swojego miejsca w otaczającym nas świecie i doświadczania życia. Najlepsze jest to, że przechodzisz przez te drzwi i zamykasz je za sobą.”

Dorota Konieczna

Project Manager

Trwała zmiana, na głębokim poziomie Ciebie…

Kiedy robisz remont i zdecydujesz się tylko pomalować ściany to najczęściej nie jesteś w pełni zadowolony z efektu… ściany są nierówne a farba szybko zaczyna odchodzić…

Dowolna zmiana w życiu jest jak robienie remontu, a w Alchemii znajdziesz narzędzia, które pomogą Ci dostać się na bardzo głęboki poziom Ciebie.

Ma to związek z częstotliwością, na jakiej pracuje Twój mózg. 

W programie stopniowo wchodzisz coraz głębiej, usuwasz z nieświadomego umysłu to, co Cię ogranicza i blokuje i masz możliwość napisać nowy kod swojego życia.

Przejmij stery nad swoim losem! Napisz dla siebie zupełnie nowy scenariusz życia, stań się wersją siebie którą od zawsze pragniesz być, ciesz się spełnieniem, spokojem i radością każdego dnia!

 

Później mi podziękujesz…

Nic się nie zmieni, jeśli nie zmienisz się Ty.
Wejdź do świata Alchemii — stań się wersją siebie, którą od zawsze pragniesz być!

Dołącz do programu już teraz
i skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Możesz nadal czekać aż coś się zmieni… i nigdy się nie doczekać.

Możesz zacząć świadomy rozwój korzystając z najlepszych narzędzi i cieszyć się trwałą zmianą i życiem, o jakim marzysz!

Alchemia – kurs podstawowy

9 980  PLN

(w tym 5% vat)

Kolejna edycja rusza 11 marca 2024

Ebook Alchemia – Odkryj nową wersję siebie oraz w prezencie:

Praca z przepływem energii, czakrami, aurą

Oddziaływanie na rzeczywistość na metafizycznym poziomie

Zmiana wzorców obecnych w podświadomości (usuwasz blokady i ograniczenia a wprowadzasz szanse i możliwości)

Wejście w przestrzeń serca i zbudowanie z nim relacji (w końcu pokochasz siebie!)

Zmiana obrazu siebie na głębokim poziomie (to on decyduje o tym jaki jesteś)

Proces kwantowego przeskoku do równobieżnej wersji rzeczywistości (potwierdzona naukowo metoda zmiany życia!)

Znaczący wzrost poziomu świadomości/wibracji a dzięki temu zwiększenie tempa manifestacji

Wykorzystanie technologii binauralnej by w pełni aktywować potencjał Twojego mózgu

Unikalne umiejętności z których możesz korzystać do końca życia

Dostęp na 6 miesięcy do pełnej wersji programu

Najwyższej jakości materiały 

Workbook z ćwiczeniami pisemnymi

Ogromna ilość praktycznej wiedzy z zakresu kwantowości, neuronauki oraz epigenetyki

Dożywotni dostęp do grupy na Facebooku

Kolejna edycja rusza 11 marca 2024

Więcej opinii absolwentów?

Czego dokładnie się nauczysz

Alchemia uwzględnia wszystko to, co jest potrzebne by doświadczyć w życiu zmiany o jakiej marzysz

Uzdrawianie energii

Uzdrowisz w sobie przepływ życiowej energii oraz uczysz się jak uzdrawiać go u innych, zmieniasz na poziomie energetycznym to, jak postrzegają Cię inni ludzie oraz wpływasz na rzeczywistość

Neutralność

Nauczysz się wchodzić w stan tzw. neutralności oraz świadomie zarządzać swoją energetyką

Programowanie podświadomości

Połączysz się z podświadomością, by odkryć i uwolnić ograniczające przekonania i wierzenia oraz zastąpisz je takimi, które doprowadzą Cię do życiowego sukcesu.

Pole serca

Uwolnisz blokady i w pełni otworzysz swoje serce, osiągniesz stan wewnętrznej koherencji, rozwiniesz inteligencję emocjonalną oraz energetyczną.

Domyślny/-a Ty

Wprowadzisz liczne zmiany w osobowości uwzględniając nawyki myślowe oraz dominujące emocje, zmienisz domyślny obraz siebie wprowadzając tym samym trwałe i głębokie zmiany.

Kwantowa przestrzeń

Wykonasz kwantowy skok do wybranej przez siebie wersji rzeczywistości, w której czekają na Ciebie zupełnie nowe potencjały zgodne z Twoimi marzeniami.

Oraz dużo, dużo więcej praktycznej wiedzy i ćwiczeń, dzięki którym przeniesiesz swoje życie na zupełnie inny poziom!

 

Jak mówi większość absolwentów programu Alchemia była jedną z najlepszych inwestycji w ich życiu bo kiedy zmienia się poziom świadomości zmienia się dosłownie wszystko!

Bo nie jesteś tu po to by cierpieć i walczyć o przetrwanie.

 

Jesteś tu, by zakwitnąć!