Prawdziwa Alchemia zachodzi w Tobie…

Sesja mocy z Bartkiem

Jeśli rozwijasz się już od dłuższego czasu i dotarłeś do sufitu, przez który nie potrafisz się przebić to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Podczas 60 minut spotkania online Bartek pomoże Ci zrobić kwantowy skok świadomości i wprowadzić zmianę w Twojej energii, która odbije się w Twojej rzeczywistości.

Tematy, z którymi pracujemy to m.in. business, pieniądze, relacje i związki, rozwój duchowy/ przekraczanie kolejnych poziomów świadomości, oraz dużo, dużo więcej…

Pozwól by rzeczywistość dopasowała się do Ciebie…

Podczas spotkania pracujesz na poziomie wibracji, energii… czyli tego, czego nie widać gołym okiem, a co decyduje o całym Twoim życiu.

Ten fenomen potwierdzają badania prof. Harolda Burr’a z 1937 r.  zatytułowane ‘Elektromagnetyczna natura rzeczywistości’.

Życie i wszystkie jego niuanse istnieją najpierw na poziomie niewidzialnej gołym okiem bioenergii. Świat materialny jest tylko jej konsekwencją, wtórnym odbiciem.

Zrób kwantowy skok w swoim rozwoju i dostrój się do tego, co większość uważa za niemożliwe…

Krok po kroku — najlepsza inwestycja w rozwój

Zacznij od opłacenia spotkania — skorzystaj z przycisku poniżej Kupuję sesję.

Po dokonaniu płatności napisz do nas maila na hello@bartekindygo.com w temacie wpisując Sesja mocy.

W wiadomości opisz jak najdokładniej swoją sytuację, temat, z jakim chcesz pracować tak, żebyśmy podczas spotkania skupili się na rozwiązaniu, a nie na opowiadaniu o problemie.

Zaproponuj odpowiadające Ci terminy, najlepiej kilka oraz zostaw do siebie numer kontaktowy.