Prawdziwa Alchemia zachodzi w Tobie…

Namaste

Światło we mnie rozpoznaje światło w Tobie. Bo chociaż tu, na Ziemi oddziela nas od siebie sztuczna fasada ego, to na tym najgłębszym poziomie, duszy, świadomości, jesteśmy JEDNYM.

Żyjemy w świecie nieskończonych możliwości, w nieograniczonym morzu kwantowych potencjałów, z których Ty możesz wybrać dla siebie to, co niesie ze sobą spokój, miłość, szczęście, radość i spełnienie.

Zapraszam Cię do wspólnej przestrzeni, w której starożytna wiedza duchowa splata się ze współczesną myślą naukową, by pomóc Ci stać się najlepszą wersją siebie i cieszyć się życiem, o jakim marzysz, na jakie w pełni zasługujesz.

 

 

Bo nie jesteś tu po to by cierpieć.
Jesteś tu, by zakwitnąć.

Zawsze czułem, że jest coś więcej…

Jeszcze kilka lat temu moje życie i kariera zawodowa toczyły się w zupełnie klasyczny, przewidywalny sposób. Chociaż dla wielu osób w moim otoczeniu osiągnięcia, jakie miałem już jako student kognitywistyki wydawały się często czymś zdumiewającym.

W wieku 24 lat robiłem już swoje pierwsze badania naukowe w obszarze kognitywistyki eksplorując to, w jaki sposób ludzki umysł przyswaja obraz rzeczywistości. Dwa lata później pracowałem już jako wykładowca akademicki na prestiżowej warszawskiej uczelni, jednak gdzieś w głębi siebie czułem, że potrzebuję zmiany…

Pamiętam jak dziś, gdy po przeprowadzce do Warszawy spacerując pewnego dnia po centrum mój wzrok przykuł pewien budynek, tzw. Zebra Tower, na którego dachu widniało logo Samsunga. Będę tu pracował, pomyślałem.

Mimo braku kierunkowego wykształcenia i doświadczenia dokładnie dwa lata później zostałem pracownikiem Samsunga w dziale R&D, który znajdował się właśnie w Zebra Tower. Już wtedy wiedziałem, że to nie mógł być przypadek…

Moja dalsza kariera zawodowa toczyła się w zaskakujący sposób. Po kilku miesiącach znalazła mnie bardzo atrakcyjna oferta pracy w Wirtualnej Polsce, już jako programista. Nie miałem jednak wystarczającego doświadczenia ani umiejętności na to stanowisko…

Wtedy byłem już świadomy działania prawa przyciągania więc postanowiłem sprawdzić jak bardzo da się wpływać na rzeczywistość.

Jadąc taksówką na rozmowę rekrutacyjną wymyśliłem sobie 10 pytań które chcę dostać. Podczas niej padło 9 z nich…

Wyjście ponad schemat…

IT, programowanie, nie było jednak nigdy moją prawdziwą pasją. Cały swój wolny czas poświęcałem na eksplorowanie duchowości. Wszystko zaczęło się od inicjacji w japońską szkołę uzdrawiania energii, Reiki. Był to moment zwrotny.

Od tamtej pory pochłaniała mnie przede wszystkim medytacja, a w wolnym czasie zacząłem pracować z ludźmi, aby pomagać im doświadczać szczęścia, jakie odczuwałem w swoim wnętrzu na co dzień.

Zacząłem hobbystycznie prowadzić fanpage UNIVERSEOFLIGHT.XYZ jednak treści którymi się dzieliłem w Polsce nie zostały przyjęte zbyt pochlebnie…

W międzyczasie publikowałem swoje artykuły w największym na świecie portalu poświęconym wielowymiarowości in5D.com, dzięki czemu zyskałem klientów z całego świata, którzy w pełni doceniali moje odkrycia.

Mój umysł naukowca jednak nie odpuszczał, chciałem wiedzieć jak to wszystko dokładnie działa, jaki mechanizm kryje się za działaniem nas, jako ludzi, oraz całej rzeczywistości.

Skończyłem więc kurs dla hipnoterapeutów, rozpocząłem eksplorowanie podświadomości i możliwości, jakie dawało bycie w transie. Uzyskałem w ten sposób ogrom odpowiedzi związanych chociażby z polem energetycznym człowieka, wpływem informacji płynących z serca, czy energoinformacyjnej natury rzeczywistości…

Pozwól, że za rękę, poprowadzę Cię do przestrzeni, gdzie starożytna wiedza duchowa łączy się ze współczesną myślą naukową...

Odczaruj to, co większość ludzi zrzuca na karb przypadku, farta, czarów czy magii.
Zostań świadomym Twórcą swojej rzeczywistości.

Miej wpływ. Na siebie i na cały świat!

Rozpocznij podróż w głąb siebie

Owoce kilku lat pracy, badań i doświadczenia

Nie potrafiłem już dłużej oszukiwać sam siebie. Chociaż w międzyczasie eksperymentując z duchowością popadłem w bardzo duże zadłużenie, to niebawem przyciągnąłem sobie pracę z jeszcze wyższymi zarobkami. Tym razem było to stanowisko kierownicze jako manager projektów IT.

Mimo świetnych zarobków, bajecznych wręcz warunków pracy, i długu który nade mną wisiał zostawiłem ‘bezpieczną’ pracę…

W 100% skupiłem się na stworzeniu kompleksowego programu, który dziś znany jest jako Alchemia, a którego uczestnicy doświadczają ogromnych zmian w sobie i w swoim życiu w rekordowo krótkim czasie w porównaniu do znanych i popularnych metod rozwojowych czy terapeutycznych.

Alchemia przez 2,5 roku przechodziła kolejne udoskonalenia, była cały rozwijana i poszerzana o wnioski i przemyślenia z doświadczeń jej uczestników.

Dziś Alchemia to gotowa, w pełni kompletna ścieżka rozwoju składająca się z dwóch części — kursu wstępnego, oraz zaawansowanego, który wzbogacony jest o najnowsze odkrycia z zakresu mechaniki kwantowej, neuronauki, epigenetyki czy biofizyki.

Zawartość merytoryczna programu jest w pełni zgodna ze współczesną myślą naukową popularyzowaną m.in. przez Międzynarodowy Instytut Biofizyki, Instytut Matematyki Serca, Instytut Monroe’a, dr Ruperta Shaldrake’a, dr Joe Dispenzę, czy św. pamięci dr Davida Hawkinsa.

Zapraszam Cię więc we wspólną podróż. Jestem doświadczonym przewodnikiem. Ze mną bezpiecznie dotrzesz do miejsc, o których nie śniło się filozofom.

 

Napisz do nas

Myślisz poważnie o swoim rozwoju?

Nie wiesz, od którego kursu zacząć lub masz pytania związane z zakupem?

Zastanawiasz się, czy inwestycja w siebie się zwróci?

Chętnie pomożemy!

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.

Jeśli korzystasz już z naszych materiałów koniecznie daj znam znać, z czym obecnie pracujesz – będzie nam łatwiej udzielić konkretnej odpowiedzi.

12 + 13 =